preloader

Biz Kimiz?

Biz her çalışmaya hayal gücü ile yön veren
Gri Kent takımıyız.

Neler Yapıyoruz?

— Grafik Tasarım.
— Web Tasarım.
— E-ticaret Web Sitesi.
— Video Tanıtım.

— 3D Modelleme.
— SEO ve SEM.
— Yazılım ve Uygulama.
— Danışmanlık.

Gri Kent Nedir?

Gri Kent hayal gücü ile üretim yapan, yaptığı her işte fark yaratan bir takım. Gri Kent’in temel amacı hizmet verdiği markaların gelişimine ve büyümesine katkı sağlamak.
Alanında uzman ve gelişime açık bir takım ile çıktığımız bu eğlenceli dijital alemde, grafik tasarımweb tasarımsosyal medyaseosem ve yazılım alanlarında hayal gücümüz ile üretiyoruz.
Asla bildiğimiz ile yetinmeyerek her alanda takımca bilgilerimizi sürekli geliştirerek sektörel alanlarda başarılar elde ettik. Yaptığımız her tasarımda, kodladığımız her satırda hayal gücümüz ile çalışıyor, fark yaratıyoruz…

Reklam Ajansı Ankara

Aklınıza takılan sorular mı var?

Takımımıza sormaktan çekinmeyin.

Gri Kent olarak tüm çalışmalarımızda markaların geleceğine odaklanıyor,<br> markanız için gerekli olanı hayal gücü ile çalışarak üretiyoruz.

reklam ajansı ankara Ankara Reklam Ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum online falcı sanal ofis ankara sanal ofis ankara süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi topraksız tarım eğitimi ankara muhasebeci